O nas

Upraszczamy prowadzenie biznesu

Cechuje nas nietypowe podejście do działań HR. Stawiamy na zdecydowane działania, realizowane wg. precyzyjnego planu, poprzedzonego szczegółową analizą Twoich potrzeb.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz największej w Polsce aktywnej bazie potencjalnych pracowników w różnych dziedzinach - jesteśmy w stanie w niewyobrażalnie szybkim tempie zorganizować cały proces i dostarczyć wybranych specjalistów gotowych do pracy od zaraz.
Nie boimy się nawet największych wyzwań, gdyż wg. naszej filozofii ograniczeń nie wyznaczają możliwości techniczne czy wytrzymałość ludzkiego organizmu a jedynie nasza wyobraźnia - dlatego stawiamy na rozwiązania tak proste jak i równocześnie bardzo innowacyjne - gwarantując najwyższą efektywność naszych działań, albowiem nasz sukces nierozerwalnie połączony jest z tym odniesionym przez Twoje przedsiębiorstwo.
Specjalizujemy się w zatrudnianiu w Polsce wykwalifikowanych pracowników z UE (Rumunia) oraz z poza UE (Mołdawia, Ukraina, Tadżykistan).

Nasza specjalizacja

PRACOWNICY PRODUKCYJNI

Wykorzystaj potencjał produkcyjny Twojego przedsiębiorstwa
dzięki zapewnionym przez nas pracownikom.
Zapewnimy nieprzerwany strumień rąk do pracy nawet
dla najbardziej wybrednych.

FACHOWCY BUDOWLANI

Branża budowlana od lat cierpi na niedobór fachowców, a nawet największa inwestycja może stanąć pod znakiem zapytania bez odpowiedniego zaplecza personalnego.
My jesteśmy gwarancją prawidłowej realizacji Twojego przedsięwzięcia.

SPECJALIŚCI IT

Najszybciej rozwijająca się gałąź biznesu na świecie, charakteryzuje się zapotrzebowaniem na wybitnych specjalistów.
Oferujemy wsparcie takowych przy realizacji Twojego projektu jak
i kompleksowe wykonanie całości na zasadach kontraktu B2B.